HAKKIMIZDA

Mars Mimarlık ve Mars Vitrin Dekorasyon   kuyumcu vitrin dekor,kuyumcu vitrinleri 

​​​​​​​​​​​


Mars Mimarlık ve Mars Vitrin Dekorasyon   kuyumcu vitrin dekor,kuyumcu vitrinleri 3 boyutlu görsel tasarım ve mücevherat mağazaları tasarım,proje ve uygulama konularında uzmanlaşmış  son 5 yıl içinde 6 farklı kıtada bulunan 41 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirerek kırılması zor bir rekora imza atmıştır.

Kreon Mimarlık ile ortaklaşa yaptığı çalışmalar ile özelikle İngiltere, Çek Cumhuriyeti ve Finlandiya'da anahtar teslimi yaptığı pırlanta ve kuyum mağazaları son dönem önemli projeleri içerisinde yer almaktadır 

​3 boyutlu sanal gerçeklik uygulamalarını yüksek teknoloji kullanarak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Portfolyomuzda bulunan 1200 den fazla vitrin dekor tasarımı , 600 ün üzerinde mağaza proje tasarımı ile sizleri görsel bir şölene davet etmektedir.

   Mars Saat Optik Deri Turizm Sey.Org.İnş.San.Tic.A.Ş.  21.10.2013 tarihinde İstanbul'da kuruldu.Uluslararası moda markası italyan  RoccoBarocco'nun saat ve takı ürünlerinin Türkiye distiribitörlüğünü alarak ticari faaliyetlerine başladı.  • 2013 yılında Almanya'da üretilen Pull-up Case firmasının toptancılar için özel olarak ürettiği taşıma çantalarının distiribitörlüğünü aldı.

  • 2014 yılında firma kendi markası olan  Insight ile çanta-tabla tasarım ve imalatlarını gerçekleştirdi. 

  • 2014 Kuyum,saat ve Optik sektörlerinin ihtiyacı olan vitrin dekor ürünlerinin tasarım ve imalatlarını aynı felsefe ile üretmeye ve pazarlamaya devam eden Mars Vitrin Dekor , 2014 Ekim  Jewelery Show -İstanbul fuarında firmalara yaptığı özel tasarımlar ile Suudi Arabistan, İsrail, Mısır ,Kıbrıs ve Azerbeycan'a ihracat yapmayı başardı.

  • ​2014 Firma aynı çatı altındaki Mars Turizm ile Turizm ve Otelcilik alanında  kongre, bayi toplantı organizasyonları ve fuar organizasyonları konularında da hizmet üretmektedir.

  • 2015 yılında Ankara'da ve Antalya'da yerleşik saha satış ekibi kuran Mars Vitrin Dekor Mısır'ın Başkenti Kahire'de aynı yıl Mars Egypt ismi ile ilk yurtdışı Ülke Müdürlüğü'nüde açmıştır

  • 2016 yılında Hollanda'da satış ekibi kuran firma ; Kanada,Hollanda,Romanya,İtalya,İngiltere ülkelerine de ihracat gerçekleştirmeyi başarmıştır

  • 2017 yılında Kreon mimarlık ile ortak olan firma özeliklle  A dan Z ye mücevherat mağaza dekoarasyonu konusunda uzmanlaşmıştır.2017 yılında dünyada ilk defa dekorasyon ürünleri ile birlikte 360 derece mecüvherat mağzası tasarımını unreal engine kullanarak gerçekleştirmiştir.

  • 2017 yılında ilk yurtdışı A'a dan Z'ye mücevherat mağzasını Finlandiya'nın Helsinki şehrinde Bulevardi mağzasını yaparak gerçekleştirmiştir.

  • 2018 yıllında geliştirtirdiği Sanal proje yazılım ve mimarlık hizmetlerini kuyum ve mücevherat fuarlarında tanıtmaya başlamıştır.VR (virtual reality ) sanal gerçeklik gözlükleri ile mevcut bir mekana 10 farklı proje tanımlayarak tasarımı yapılan mağazanın içinde gezinme ve hareket algılayıcılarla tarif edilemez  bir deneyim yaşatmaktadır.

  • 2013-2018 yılları arasında 41 ülkeye 300 ün üzerinde proje tamamlayarak kırılması zor bir rekora imza atmıştır.​​​​​